Porównanie kosmetyków do mycia twarzy i ciała

Kosmetyki do mycia twarzy i ciała to zdecydowanie te, z którymi nasza skóra spotyka się najczęściej. Bo przecież każdy z nas myje ją co najmniej kilka razy dziennie 😜. Czy myjemy się bezpiecznie? Na działanie ilu alergenów narażamy się każdego dnia podczas rutynowego mycia? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w najnowszym porównaniu.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do naszej analizy. 🛀 🚿

 

Porównanie kosmetyków do opalania

Lato trwa nieprzerwanie. Na prośbę naszych czytelników przygotowaliśmy więc porównanie produktów do opalania.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do naszej analizy. 🏖 ☀ 😎

 

Porównanie żeli i balsamów po opalaniu

Lato przed nami! Wakacje rozpoczęte. Wszystko to składnia do aktywności na świeżym powietrzu. Jest to więc idealny czas na porównanie  produktów do pielęgnacji skóry po opalaniu i oparzeniach słonecznych.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do naszej analizy. 🏖 ☀ 😎

Subskrybuj

& Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera.
Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych o blogowych produktach.

Chcąc działać zgodnie z prawem, chceckboxy niestety są obowiązkowe. Nie bój się, nie mamy zamiaru rozsyłać spamu. Będziemy kontaktowali się z tobą wyłącznie w związku z blogiem, a w przyszłości także z produktami dostępnymi na blogu. W każdej chwili będziesz mógł wycofać zgody. Administratorem Twoich danych osobowych będzie KAEM Maria Krystyna Krupska, Al. Wolności 40, 84-300 Lębork, e-mail: kontakt@ilenatury.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.