Lubię to!

TABELA INCI:
Klik – by pobrać tablę ze składem wg. INCI.

KOMENTARZ DO ANALIZY:

Witajcie!

Przyszedł czas by opowiedzieć Wam o Chitozanie naturalnym Sun. Nietuzinkowym produkcie po opalaniu, o którym ostatnio wiele się mówi.

Tych z Was, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z ciekawym wywiadem z założycielem marki Chitozan naturalny, dr inż. Grzegorzem Gorczyca, zachęcamy do jego lektury. Materiał przygotowała Justyna Ziembińska-Uzar prowadząca blog Kupuje polskie produkty, za co serdecznie dziękujemy http://www.kupujepolskieprodukty.pl/2017/06/chitozan-naturalny-sun-polski.html. Znajdziecie tam wiele informacji o chitozanie i ciekawostek na temat drogi wdrożenia na rynek polskich wynalazków.

Zanim przejdziecie do wyników naszej analizy, musicie wiedzieć, że część z nas (zwłaszcza nasz inicjator 😉 stanowi także główny filar zespołu AG medica, który to wdrożył Chitozan naturalny Sun na rynek. Zapewniamy jednak, że ta przynależność nie ma na nie najmniejszego wpływu, gdyż parametry jakie analizujemy są obiektywne (bazują na danych zwartych w niezależnych bazach danych) i nie powinny pozostawiać pola do interpretacji. Jeśli jednak nie zgadzasz się, z którymś z poniższych wniosków koniecznie nas o tym poinformuj.

OCEŃ PRODUKT:
(1 gwiazdka – produkt nie spełnia moich oczekiwań,
10 gwiazdek – produkt rewelacyjny, z pewnością polecę go swoim znajomym)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (1 votes, average: 10,00 out of 10)

Loading...

OCENA UŻYTKOWNIKÓW:
(wg. użytkowników portalu wizaz.pl)

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INNYMI ANALIZAMI:
(klik na link)
– AfterSun chłodzący żel pod prysznic po opalaniu✅ 🍀 http://bit.ly/2CMISJG
Panthenol + Soothex pianka po opalaniu⚠ http://bit.ly/2D1Lcu2
– Aloe Vera Gelly http://bit.ly/2w23JCc