Lubię to!

TABELA INCI:
Klik – aby pobrać tablę ze składem wg INCII

KOMENTARZ DO ANALIZY:

Produktów do depilacji jest wiele – od standardowych pianek i żeli „pod ostrze”, przez kremy powodujące usuwanie zbędnego owłosienia, po plastry z woskiem. Kwestia wyboru między nimi to znalezienie równowagi pomiędzy skutecznością, łatwością używania i miejscem, które chcemy wydepilować. Przyglądamy się kremowi do depilacji nóg, pach i bikini VEET Silky Fresh do skóry wrażliwej.

Krem to 24 składniki, z których ponad połowa należy do grupy średniego zagrożenia dla zdrowia, prawie 40% – niskiego, a dwa składniki wpisane są do grupy wysokiego ryzyka. Do tej ostatniej należą Parfum (kompozycja zapachowa, będąca mieszaniną substancji nieznanych dla konsumenta, możliwie alergennych), znajdujący się wysoko, bo już w  pierwszej połowie listy wg INCI oraz Butylphenyl Methylpropional, jeden z tzw. 26 alergenów zapachowych, powinny unikać go kobiety w ciąży (oprócz niego w tym kremie znajdują się jeszcze Hexyl Cinnamal i Linalool).

Połowę składników znajdziemy naturalnie w przyrodzie, dla szukających ekstraktów roślinnych – jest tylko jeden – sok aloesowy, o właściwościach kojących i nawilżających (sok aloesowy jest znacznie mniej stężony od ekstraktu aloesowego, tzn. że w tej samej masie soku i ekstraktu, w przypadku soku ponad 95% to woda, a ekstrakt jest znacznie odwodniony – zagęszczone są składowe takie jak aminokwasy, minerały).

OCEŃ PRODUKT:
(1 gwiazdka – produkt nie spełnia moich oczekiwań,
10 gwiazdek – produkt rewelacyjny, z pewnością polecę go swoim znajomym)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (13 votes, average: 8,85 out of 10)

Loading...

OCENA UŻYTKOWNIKÓW:
(wg użytkowników portalu wizaz.pl)

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INNYMI ANALIZAMI:
(klik na link)

– Ultranwilżający krem do golenia Granat i Malina od EOS klik

– Balsam po goleniu dla mężczyzn od Naturativ klik

– Regenerujący żel do twarzy i ciała z krzemem organicznym i borem od Invex Remedies klik

 

Data analizy: 01.08.2019