Lubię to!

TABELA INCI:
Klik – aby pobrać tablę ze składem wg INCI

KOMENTARZ DO ANALIZY:

Jak ukoić i nawilżyć skórę oraz przedłużyć opaleniznę? Prawdopodobnie o te trzy rzeczy chcemy zadbać po opalaniu. Czy mleczko 3w1 od Yves Rocher pomoże w osiągnięciu wymienionych celi?

Na 26 składników, 7 należy do grupy średniego zagrożenia dla zdrowia, 2 – wysokiego, a pozostałe – niskiego. Tymi dwoma najbardziej ryzykowanymi są Hydroxycitronellal i Geraniol, czyli potencjalne alergeny zapachowe, podobnie jak również obecne Linalool i alkohol benzylowy (pełni również funkcję konserwantu). Bardzo wysoko na liście składników wg INCI jest również kompozycja zapachowa Parfum – w połowie wykazu, a ponieważ nie znamy jej składu, również przyjmuje się, że może uczulać.

58% składników znajdziemy naturalnie w przyrodzie. Są to emolienty: Brassica Campestris Seed Oil (olej rzepakowy, również przeciwutleniacz) i masło shea (utwardzony olej kokosowy – Hydrogenated Coconut Oil również natłuszcza i odżywia skórę, ale jest to składnik mający „tylko” pochodzenie roślinne). Aphloia Theiformis Leaf Extract kondycjonuje skórę. Zawarty w nazwie mleczka mikołajek nadmorski ukrywa się jako ekstrakt z komórek macierzystych tej rośliny – Eryngium Maritimum Extract. który działa przeciwstrzeniowo, zwiększając jędrność skóry.

OCEŃ PRODUKT:
(1 gwiazdka – produkt nie spełnia moich oczekiwań,
10 gwiazdek – produkt rewelacyjny, z pewnością polecę go swoim znajomym)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (13 votes, average: 8,85 out of 10)

Loading...

OCENA UŻYTKOWNIKÓW:
(wg użytkowników portalu wizaz.pl)

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INNYMI ANALIZAMI:
(klik na link)

– Dax Sun rodzinny balsam po opalaniu klik

– Dermedic Sunbrella chłodzący balsam po opalaniu klik

– Sunozon Apres balsam po opalaniu w witaminą E z Rossmanna klik

 

 

Data analizy: 06.06.2019