Lubię to!

TABELA INCI:
Klik – aby pobrać tablę ze składem wg INCI

KOMENTARZ DO ANALIZY:

W naszych ostatnich analizach produkty do higieny intymnej raczej nie zachwyciły swoim składem. Ale może bardziej przypadnie nam do gusty włoski płyn Anthyllis.

80% z 15 składników tego kosmetyku należy do grupy niskiego zagrożenia dla zdrowia. Cocamidopropyl Betaine (substancja myjąca, może uczulać), kwas mlekowy (regulator pH, może podrażniać, obecny w produktach do higieny intymnej, ponieważ w warunkach fizjologicznych jest produkowany przez pałeczki kwasu mlekowego – składnik naturalnej flory bakteryjnej pochwy) i Linalool (alergen zapachowy, składnik olejku eterycznego Lavandula Hybrida Oil) określa się jako średniego ryzyka.

Prawie 3/4 składników występuje naturalnie w przyrodzie. Wśród nich wspomniany już olejek lawandynowy, również możliwie uczulający. „Hybrida” w nazwie tego składnika odnosi się do tego, otrzymywany jest z krzyżówki dwóch gatunków lawendy – Lavandula Angustifolia i Lavandula Latifolia. Nie tylko nadaje on zapach produktowi, ale również posiada silne właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.

OCEŃ PRODUKT:
(1 gwiazdka – produkt nie spełnia moich oczekiwań,
10 gwiazdek – produkt rewelacyjny, z pewnością polecę go swoim znajomym)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (13 votes, average: 8,85 out of 10)

Loading...

OCENA UŻYTKOWNIKÓW:
(wg użytkowników portalu wizaz.pl)

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INNYMI ANALIZAMI:
(klik na link)

– OnlyBio płyn do higieny intymnej klik

– Biały Jeleń żel do higieny intymnej Kora Dębu klik

– Intima kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem laktobionowym od Ziaji klik

 

Data analizy: 27.03.2019