Lubię to!

TABELA INCI:
Klik – aby pobrać tablę ze składem wg INCI

KOMENTARZ DO ANALIZY:

Bambusowa seria Yoskine skrywać ma japoński sekret młodości. Serum z węglem bambusowym ma nie tylko działać przeciwzmarszczkowo, ale i redukować pory. Przyjrzyjmy się składowi.

Serum to aż 38 składników, które można przydzielić do wszystkich trzech grup wg zagrożenia dla zdrowia, jakie mogą nieść. Co prawda prawie 60% z nich należy do grupy niskiego ryzyka, ale 4 – wysokiego: Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Benzyl Salicylate i Hydroxycitronellal. Oprócz nich mamy jeszcze 5 kolejnych substancji zapachowych, które określa się jako alergeny zapachowe. Skoro zostały wymienione, ich stężenie musi przekraczać 0,001%.

Połowa składników serum występuje naturalnie w przyrodzie. Mamy 3 „zwykłe” ekstrakty: z grzybów (Fomes Officinalis (Mushroom) Extract) o działaniu ściągającym i zmniejszającym widoczność porów, z liści herbaty (Camellia Sinensis Leaf Extract) odkażający i łagodzący, kłączy krokusa złocistego (Crocus Chrysanthus Bulb Extract), który pobudza syntezę kolagenu i elastyny oraz 2 zhydrolizowane: z liści baobabu (Hydrolyzed Adansonia Digitata Extract), który tonizuje i hydrolizat z drożdży bogaty w alfa-glukan (Hydrolyzed Candida Saitoana Extract), wygładzający skórę. Składnik Camellia Sinensis Leaf Extract zazwyczaj kojarzy nam się z zieloną herbatą, jednak tutaj producent informuje, że serum zawiera wyciąg z czarnej herbaty.

OCEŃ PRODUKT:
(1 gwiazdka – produkt nie spełnia moich oczekiwań,
10 gwiazdek – produkt rewelacyjny, z pewnością polecę go swoim znajomym)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (14 votes, average: 8,93 out of 10)

Loading...

OCENA UŻYTKOWNIKÓW:
(wg użytkowników portalu wizaz.pl)

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INNYMI ANALIZAMI:
(klik na link)

– Sebium Lotion booster wzmacniający pielęgnację od Biodermy https://bit.ly/2Q0Wqo3

– Skin Superfood multiwitaminowy olejek z superowocami od Alkemie https://bit.ly/2CQmFLd

– Super Power Mezo serum nawilżające od Bielendy https://bit.ly/2BVQVTE

 

Data analizy: 04.11.2018