Lubię to!

TABELA INCI:
Klik – aby pobrać tablę ze składem wg. INCI.

KOMENTARZ DO ANALIZY:

Produkty marki Benton cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy przeanalizować kolejny produkt – tonik aloesowy.

Tonik zawiera 21 składników, z znaczącej większości (86%) należących do najniższej grupy zagrożenia. Pozostałe należą określane są jako średniego ryzyka. Składnikiem z najwyższą notą 4/10 jest kwas salicylowy, substancja powszechnie obecna w produktach do cery tłustej i trądzikowej, ze względu na właściwości antybakteryjne, keratolityczne i złuszczające. Jeśli jego funkcja w produkcie jest inna niż konserwująca, to maksymalne dopuszczalne stężenie tego związku wynosi 2%. Może on powodować podrażnienia oraz zwiększa wrażliwość skóry na podrażnienia słoneczne, jest niewskazany dla kobiet w ciąży.

%natury, jak zwykle w tej marce, wysoki – 86%. Tylko 3 składniki nie występują naturalnie w przyrodzie: Pentylene Glycol (rozpuszczalnik i humektant), Polysorbate 20 (surfaktant) i kopolimer kwasu akrylowego (nadaje konsystencję, jedyna substancja komedogenna). Oprócz śluzu ślimaka, wszystkie pozostałe składniki możliwego pochodzenia zwierzęcego, mogą być również pochodzenia roślinnego.

OCEŃ PRODUKT:
(1 gwiazdka – produkt nie spełnia moich oczekiwań,
10 gwiazdek – produkt rewelacyjny, z pewnością polecę go swoim znajomym)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

OCENA UŻYTKOWNIKÓW:
(wg. użytkowników portalu wizaz.pl)

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INNYMI ANALIZAMI:
(klik na link)

– Aloe Propolis Shoothing Gel ✅ 🍀 http://bit.ly/2FzN0uj
– Snail Bee High Content Skin tonik ✅ 🍀 http://bit.ly/2EPOiB9
– EcoLab głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy : http://bit.ly/2lZZenR

 

Data analizy: 07.03.2018