Lubię to!

TABELA INCI:
Klik – aby pobrać tablę ze składem wg. INCI.

KOMENTARZ DO ANALIZY:

Moi drodzy, jako że słońce wzeszło już kilka godzin temu, przedstawiamy Wam pierwszą z serii infografik odszyfrowujących okiem świadomego konsumenta, składy produktów po opalaniu znajdujące się w zestawieniu porównawczym.

Pierwszym produktem pod lupą jest żel łagodzący po opalaniu Ziaja Sopot Sun, naszego lokalnego producenta, który prawie każdy z nas miał pewnie okazję poczuć kiedyś na skórze. Za średnio 4,58 zł za 100ml otrzymujemy produkt, który w swym składzie zawiera 14 składników kosmetycznych.
Jako, że nasze piktogramy mogą Wam jeszcze sprawiać trochę kłopotów z wyciąganiem własnych wniosków, trochę Wam pomożemy 🙂
Analiza poziomów zagrożenia dla zdrowia (Ten kolorowy słupek obok zdjęcia produktu) wg. EWG’s Skin Deep Cosmetic Database (jednej z największych ogólnoświatowych baz składników i produktów kosmetycznych) wykazała, że tylko 5 z nich należy do grupy o najniższym poziomie ryzyka, 7 do grupy średniego zagrożenia, a 2 do grupy o najwyższym poziomie zagrożenia dla zdrowia. Jeśli jesteś ciekawa(y)a, które z nich konkretnie należą do której grupy, umieściliśmy dla Ciebie w komentarzach szczegółową tabelę, wg. której dokonaliśmy naszej analizy.

OCEŃ PRODUKT:
(1 gwiazdka – produkt nie spełnia moich oczekiwań,
10 gwiazdek – produkt rewelacyjny, z pewnością polecę go swoim znajomym)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

OCENA UŻYTKOWNIKÓW:
(wg. użytkowników portalu wizaz.pl)

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INNYMI ANALIZAMI:
(klik na link)

– Sunny balsam po opalaniu✅ http://bit.ly/2CHTZ6B
– AA Sun Łagodzący http://bit.ly/2CC3Xms
– Chitozan naturalny Sun ✅ 🍀 ❤ http://bit.ly/2m4XgCK

Data analizy: 24.06.2017