Lubię to!

TABELA INCI:
Klik – aby pobrać tablę ze składem wg. INCI.

KOMENTARZ DO ANALIZY:

Zadaniem odżywki jest polepszenie wyglądu włosów i ułatwienie ich rozczesywania. Dziś przeanalizujemy odżywkę dla „profesjonalistów” (bo tak reklamuje się Syoss) – Keratin Hair Perfection do włosów suchych i bez energii.

25 składników złożyło się na wszystkie 3 grupy zagrożenia dla zdrowia – 60% niskiego, 32% – średniego i 8% – wysokiego. Do tej ostatniej grupy należą 2 związki z punktacją 7/10 – Benzyl Salicylate oraz Geraniol. Oba zapachy są klasyfikowane jako alergeny skórne, pierwszy dodatkowo nie jest wskazany dla kobiet w ciąży (filtr UV).

Udział składników naturalnie występujących w przyrodzie nie przekroczył połowy (44%). Substancją odzwierzęcą jest hydrolizowana keratyna. Keratyna jest białkiem podstawowym budulcem włosów. Zhydrolizowana keratyna będzie to „pocięte” na mniejsze fragmenty białko, bogata w aminokwasy występujące w budowie włosów. Keratyna uelatycznia i wygładza włosy. Substancji pochodzenia roślinnego jest kilkanaście, ale naturalny ekstrakt tylko jeden – olejek makadamia, głęboko nawilżający i wygładzający włosy.

OCEŃ PRODUKT:
(1 gwiazdka – produkt nie spełnia moich oczekiwań,
10 gwiazdek – produkt rewelacyjny, z pewnością polecę go swoim znajomym)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (1 votes, average: 10,00 out of 10)

Loading...

OCENA UŻYTKOWNIKÓW:
(wg. użytkowników portalu wizaz.pl)

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INNYMI ANALIZAMI:
(klik na link)
– Naturtint farba do włosów Natural Chestnut ⚠ http://bit.ly/2DuZzq2
– Neobio olejek do włosów 🍀⚠ http://bit.ly/2E2DWxx
– Petal Fresh nawilżający szampon Pestki Winogron i Oliwa z Oliwek ✅ http://bit.ly/2EzrqFD