Lubię to!

TABELA INCI:
Klik – by pobrać tablę ze składem wg. INCI.

KOMENTARZ DO ANALIZY:

Jako że zima nie odpuszcza, wszystkim nam dają się we znaki przemarznięte dłonie, które potem dają suchą i szorstką skórę. Przyjrzymy się więc dziś kremowi do rąk z nordycką brzozą od Urtekram, duńskiego producenta kosmetyków naturalnych.

Formuła kremu zawiera aż 27 składników, które w zdecydowanej większości należą do grupy niskiego zagrożenia dla zdrowia (78%), 15% to składniki średnio zagrażające, a 7% – wysokiego ryzyka. Są to dwie substancje zapachowe – Citral i Geraniol (7/10), mogące wywoływać alergie skórne. Wszystkie składniki, które nie należą do grupy „zielonej”, są składnikami kompozycji zapachowej (łącznie z Parfum) i tylko one oznaczone zostały w naszej analizie jako potencjalne alergeny skórne.

%natury nie mógł być niski – 82% to niezły wynik. Wszystkie 8 składników, które może pochodzić od zwierząt, może być jednocześnie pochodzenia roślinnego i zapewne tak jest, skoro kosmetyk oznacza się jako wegański. Ogromna większość składników, jeśli nie występuje naturalnie w przyrodzie, jest przynajmniej pochodzenia roślinnego.

OCEŃ PRODUKT:
(1 gwiazdka – produkt nie spełnia moich oczekiwań,
10 gwiazdek – produkt rewelacyjny, z pewnością polecę go swoim znajomym)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

 

OCENA UŻYTKOWNIKÓW:
(wg. użytkowników portalu wizaz.pl)

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INNYMI ANALIZAMI:
(klik na link)
– Nivea Crème, klasyczny⚠ http://bit.ly/2xfpGRx
– BIO IQ naturalny i organiczny krem BB ✅ http://bit.ly/2ELoTIn
– Lekki krem brzozowy Sylveco ✅ 🍀 http://bit.ly/2hf5d9l